Skupinové lekce

V našem studiu si můžete vybrat z nejrůznějších druhů lekcí. Nabízíme pomalá cvičení typu Body & Mind (Pilates, Zdravotní cvičení, Yoga), kardio lekce (Metabolic Training) a posilovací lekce (Funkční trénink, Posilovací závěsný systém). Jsme jedno z mála studií, které nabízí i skupinové lekce přímo určené pro muže (Body Rock - For Men). 

PILATES

je cvičení zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních

a zádových svalů a svalů pánevního dna.  Při cvičení se aktivují hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami, a buduje se tak pevné a ploché bříško.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Tento druh cvičení je určený těm, kteří hledají nejen úlevu od problémů s pohybovým aparátem ale také pro ty, kteří se zaměřují na prevenci a pravidelný pohybový režim. Všechny cviky jsou prováděny kontrolovaně a pomáhají obnovovat správné držení těla i rovnováhu.

VINYASA YOGA

„Buď tam, kde je tvoje tělo.“ Vinyasa jóga je dynamičtější forma jógy, u které je základním prvkem propojení dechu a pohybu. Hodina je zaměřená na vědomý pohyb a vnímaní těla jako celku. Pozice na sebe plynule navazují a cvičení zároveň pracuje na budovaní sily i zvýšení flexibility. Lekce je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé jogíny bez ohledu na věk. Cvičení je doplněné o relaxační hudbu.

JÓGA VE VZDUCHU

Jóga ve vzduchu neboli

D-Yogi® Fly je zaměřeno na cvičení ve vzdušné síti (měkké elastické tkaniny, ukotvené ke stropu). Jedná se o komplexní cvičební systém, který z klasické jógy převzal princip některých pozic. V rámci jedné hodiny se tak příjemně protáhneme, posílíme ochablé svalstvo, vyzkoušíme akrobacii

a nakonec se necháme pohoupat v síti při závěrečné relaxaci :) Součástí každé lekce jsou i obrácené pozice, které mají vliv na zlepšení krevního oběhu a lymfy a silné prokrvení mozku. Obrácením šetříte své srdce, zbavíte se únavy, z nohou a kotníků se odplaví přebytečná voda. Tělo se zahřeje a současně se zklidní nervová soustava. 

Hodinu doporučujeme všem začátečníkům bez předchozí či minimální zkušeností s tímto druhem cvičení. Co s sebou na lekci a případné kontraindikace se dozvíte zde.

METABOLIC TRAINING

Lekce vhodná pro nastartování spalování a zrychlení metabolismu. Jedná se o intervalový trénink, jež je jedním z nejúčinnějších, i přestože zabere jen krátký čas, a to pouhých 30 minut. Za tento časový úsek zajistí až šestkrát větší úbytek tuku než při cvičení se střední intenzitou.

ZÁVĚSNÝ POSILOVACÍ SYSTÉM

TRX - závěsný posilovací systém je jednoduchá, zábavná a zároveň efektivní forma skupinové lekce. Využívá se cvičení s vlastní vahou těla, u kterého se aktivují a procvičí všechny svalové skupiny. Při cvičení zároveň budujeme svalovou sílu, rovnováhu a flexibilitu. 

Lekce je díky nastavitelným popruhům jednoduše přizpůsobitelná individuální výkonnosti.

BODY ROCK

- FOR MEN

Body Rock je speciální lekci, která je určitá pouze pro muže a je uzpůsobená specifickým nárokům mužské těla. Jde o silově-dynamický trénink, při kterém se budou využívat různé cvičební pomůcky jako jsou kettlebell, TRX, činky, hrazda a další.

HIIT

Pravidelný HIIT trénink je především o celkovém zlepšení zdraví. Tyto krátké, intenzivní tréninky poskytují lepší sportovní výkony, zlepšují kondici, tělo lépe metabolizuje glukózu a odbourávání tuků probíhá mnohem rychleji!

 

Kurz cvičení

26.2.2020 - 3. 6. 2020

Komplexně zaměřený kurz, který Vás dostane do kondice v několika týdnech! Postupnými kroky se společně propracujeme k funkčnímu a zdravému tělu. Tento kurz vznikl na základě mnohaletých zkušeností se cvičením majitele a hlavního trenéra studia Move Your Body. Díky postupnému zatěžování těla v jednotlivých lekcích, tak bude veškerý Váš pohyb účinný a bezbolestný. Nejdříve se zaměříme na správné držení těla, díky pomalým lekcím si začneme uvědomovat všechny svalové partie a jejich funkčnost. Postupně se tak společně propracujeme až k dynamičtějšímu typu cvičení, které nám může být nápomocné právě při shazování nadbytečného tuku či zvýšení kondice.  

Pro koho je kurz určený?

 • Kurz je koncipován jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, kteří chtějí začít cvičit funkčně a efektivně.

 • Pro všechny ty, kteří chtějí začít se svým tělem něco dělat, ale neví jak.

 • Pro všechny, kteří se chtějí dostat postupnými a bezpečnými kroky až ke své vysněné postavě.

Co se na lekci naučíte?

 • ovládat své tělo,

 • provozovat bezpečný a kontrolovaný pohyb,

 • uvolňovat svaly,

 • správné držení těla,

 • správné provedení cviků,

 • posílení hlubokého stabilizačního systému,

 • komplexně posilovat svaly celého těla,

 • zajímavosti o fungování našeho těla.

Podrobnosti o kurzu:

 • kurz je rozdělen do 15-ti týdnů (lekcí),

 • je zaměřen na postupný rozvoj koordinace, síly a dynamiky,

 • setkáte se zde s lekcemi jako je strečink, ZTV, Pilates, Závěsný posilovací systém, Kettlebell a Metabolic training,

 • v kurzu může být max. 8 osob, abychom se mohli každému individuálně věnovat,

 • bude probíhat každou středu od 17:30 - 18:25,

 • cena 1800 Kč / 15 lekcí.

 • Facebook - Bílý kruh
Kontakt

Medlov 297, Medlov 664 66 

e-mail: info@moveyourbody.cz

tel.: 736 448 955