Študentka, nadšená jogínka, v lete „bosonožka“ a v zime prevažne schovaná v svetroch. Joge sa venujem od roku 2012 a počas rokov praxe som sa vďaka nej naučila význam dychu, správneho
pohybu i to, aké dôležité je starať sa o seba. Verím, že joga je skvelý nástroj pre každého, kto sa chce cítiť dobre a obmedziť stresu prístup do svojho života. Na lekciách, ktoré vediem, sa snažím vytvoriť príjemnú atmosféru a viesť tak, aby sa nikto necítil vynechaný. Stretneme sa na lekciách vinyasa jogy.

Valentína

Již od dětství jsem se věnoval pohybu a sportu. Na střední škole jsem začal navštěvovat v rámci tělesné výchovy posilovnu, která mě v té době přirostla k srdci. Postupem času jsem si stále více začal uvědomovat nutnost pohybu, obzvláště v dnešní době, kdy ubývá pohybu napříč všemi věkovými kategoriemi. První zkušenost s trénováním jsem získal u malých dětí, které se snažím vést k pozitivnímu přístupu ke sportu. Pomocí všestranného cvičení chci mírnit následky úbytku pohybu a přispět tak ke zdravému vývoji pohybového aparátu.

K prvním individuálním a skupinovým lekcím jsem se dostal před několika lety, během nichž jsem se začal více zajímat o funkční stránku pohybu a absolvoval spoustu kurzů, workshopů a kongresů napříč různými sférami fitness.

Mojí specializací je vedení individuálních a skupinových lekcí pro dospělé i děti v různých kategoriích - kondiční, posilovací, zdravotní, redukční a kompenzační.

Nyní chci pomocí svého studia zúročit to co jsem se naučil a předat své zkušenosti dál.

Mišák

JRK_7018.jpg
pilates, skupinové lekce brno, skupinové lekce, cvičení brno, osobní trenér

Jsem diplomovaná terapeutka a moje specializace jsou: Tanečně – pohybová terapie, fyzioterapie a masérství


Od dětství miluji sport a volejbal. Rodiče byli učitelé a jsou mou nejdelší inspirací a vzorem pro práci se skupinami, obzvláště s dětmi. Tanečně – pohybová terapie přišla do mého života v roce 2013, kdy jsem začala studovat na Akademii Alternativa obor Umělecké terapie. Jako fyzioterapeutka se setkávám od roku 1997 s tělesně i mentálně hendikepovanými lidmi, vedu individuální a skupinová cvičení zaměřená na
zdravé držení těla, efektivitu a kvalitu pohybu, sebepoznání a seberozvoj v pohybu.

 

“Pohyb pro mne znamená radost a zdraví.” A to bych chtěla naučit i Vás a Vaše děti.

Světlana

Jako malá holka jsem navštěvovala hromadu různých kroužků (stepování, gymnastiku, břišní tance), ale u žádného z nich jsem dlouho nevydržela. Jediné stálé místo, které mi v té době dávalo pohyb, byl pionýrský oddíl (a ne, nejsem tak stará, pionýrské oddíly skutečně existují dodnes), ve kterém jsem v souladu s přírodou vyrůstala do svých 17 let.

Po této životní etapě jsem začala objevovat sama sebe, i nové druhy sportovního vyžití. Začala jsem se věnovat horolezectví (v té době jedna z mých skutečných vášní) pak Pole Dance (tyčka doma nesměla rozhodně chybět!), pak těhotenské cvičení (v době, kdy jsem čekala mou milovanou dceru) a jóga.

Ještě při mateřské ,,dovolené“ jsem začala pracovat ve fitku pro ženy, kde jsem potkala svou životní lásku, mého manžela (ano, i v dámském fitku se dá potkat fakt pěknej chlap, proč si taky myslíte, že tam ty ženský chodí :) ) a začala má éra fitness. V té době jsem si udělat i můj první instruktorský kurz Bodystylingu studia Myfit, ve kterém jsem odcvičila nespočet hodin, absolvovala mnoho mezinárodních kongresů a rozšiřujících seminářů. 

Pořád to ale nějak nebylo ono, nemohla jsem najít ten správný směr, který by se pro mě stal tou pravou vášní, něčím co bych chtěla předávat dál. Až jsem se dopracovala k Józe ve vzduchu neboli D-yogi Fly a konečně jsem našla to, co jsem tak dlouho hledala!

Verča

Celoživotně mě provází pohyb, ať už formou sportu, tance či yogy. Baví mě objevovat hranice svého těla i mysli a posouvat je dál. Ideálního parťáka jsem v posledních 4 letech našla v yoze, která mi pomáhá v udržování zdravého těla i objevování svých vnitřních hlubin. S otevřenou náručí vás zvu ke sdílení bezpečného prostoru, kde se propojíme se svým tělem, zastavíme se a na chvíli se ponoříme do svého vnitřního světa. 

Monika

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
Kontakt

Botanická 53a, Brno-Královo Pole 602 00

e-mail: info@moveyourbody.cz

tel.: 739 577 176