Valentína

Študentka, nadšená jogínka, v lete „bosonožka“ a v zime prevažne schovaná v svetroch. Joge sa venujem od roku 2012 a počas rokov praxe som sa vďaka nej naučila význam dychu, správneho
pohybu i to, aké dôležité je starať sa o seba. Verím, že joga je skvelý nástroj pre každého, kto sa chce cítiť dobre a obmedziť stresu prístup do svojho života. Na lekciách, ktoré vediem, sa snažím vytvoriť príjemnú atmosféru a viesť tak, aby sa nikto necítil vynechaný. Stretneme sa na lekciách vinyasa jogy.

Mišák

Již od dětství jsem se věnoval pohybu a sportu. Na střední škole jsem začal navštěvovat v rámci tělesné výchovy posilovnu, která mě v té době přirostla k srdci. Postupem času jsem si stále více začal uvědomovat nutnost pohybu, obzvláště v dnešní době, kdy ubývá pohybu napříč všemi věkovými kategoriemi. První zkušenost s trénováním jsem získal u malých dětí, které se snažím vést k pozitivnímu přístupu ke sportu. Pomocí všestranného cvičení chci mírnit následky úbytku pohybu a přispět tak ke zdravému vývoji pohybového aparátu.

K prvním individuálním a skupinovým lekcím jsem se dostal před několika lety, během nichž jsem se začal více zajímat o funkční stránku pohybu a absolvoval spoustu kurzů, workshopů a kongresů napříč různými sférami fitness.

Mojí specializací je vedení individuálních a skupinových lekcí pro dospělé i děti v různých kategoriích - kondiční, posilovací, zdravotní, redukční a kompenzační.

Nyní chci pomocí svého studia zúročit to co jsem se naučil a předat své zkušenosti dál.

JRK_7018.jpg
pilates, skupinové lekce brno, skupinové lekce, cvičení brno, osobní trenér

Verča

Jako malá holka jsem navštěvovala hromadu různých kroužků (stepování, gymnastiku, břišní tance), ale u žádného z nich jsem dlouho nevydržela. Jediné stálé místo, které mi v té době dávalo pohyb, byl pionýrský oddíl (a ne, nejsem tak stará, pionýrské oddíly skutečně existují dodnes), ve kterém jsem v souladu s přírodou vyrůstala do svých 17 let.

Po této životní etapě jsem začala objevovat sama sebe, i nové druhy sportovního vyžití. Začala jsem se věnovat horolezectví (v té době jedna z mých skutečných vášní) pak Pole Dance (tyčka doma nesměla rozhodně chybět!), pak těhotenské cvičení (v době, kdy jsem čekala mou milovanou dceru) a jóga.

Ještě při mateřské ,,dovolené“ jsem začala pracovat ve fitku pro ženy, kde jsem potkala svou životní lásku, mého manžela (ano, i v dámském fitku se dá potkat fakt pěknej chlap, proč si taky myslíte, že tam ty ženský chodí :) ) a začala má éra fitness. V té době jsem si udělat i můj první instruktorský kurz Bodystylingu studia Myfit, ve kterém jsem odcvičila nespočet hodin, absolvovala mnoho mezinárodních kongresů a rozšiřujících seminářů. 

Pořád to ale nějak nebylo ono, nemohla jsem najít ten správný směr, který by se pro mě stal tou pravou vášní, něčím co bych chtěla předávat dál. Až jsem se dopracovala k Józe ve vzduchu neboli D-yogi Fly a konečně jsem našla to, co jsem tak dlouho hledala!

Nikča

Aktivně se věnuji fitness, zejména sálovým lekcím pro celkový rozvoj těla. V současnosti jsem držitelkou certifikátu Funkčního trenéra se zdravotním zaměřením a doplňkových kurzů pro správné držení těla.

Snažím se, aby moje tréninky byly zábavné a energické.

  • Facebook - Bílý kruh
Kontakt

Medlov 297, Medlov 664 66 

e-mail: info@moveyourbody.cz

tel.: 739 577 176