Cvičíme v Medlově

Skupinové cvičení, Individuální trénink

Cvičení pro MŠ 

Čtení o cvičení i stravě

O NÁS

Naše studio vzniklo se záměrem vytvořit místo pro všechny ty,  kteří se cvičením teprve začínají, ale také pro ty, kteří se chtějí ve svém cvičení dále zdokonalit. Zdravý pohyb už dávno není přirozenou součástí našeho života, a my se jej musíme opět naučit zařazovat do našeho nabitého programu. Vytvořili jsme pro Vás místo, kde se budete cítit příjemně, místo kde se nebudete stydět za věci, které ještě o cvičení nebo jídle nevíte.
První pobočku jsme otevřeli v Brně a nyní bychom nově rádi zavítali i do Medlova. K dispozici Vám zde bude zkušený trenér a majitel studia Move Your Body
Michal Pavlačka. 
 
,,Nejsem zastáncem kvantity (co největšímu počtu cviků), ale kvality (cviků provedených vědomě a správně). Chci, aby naši klienti odcházeli nejen spokojení, ale také se zdravým tělem."

reference

,,S cvičením v Move Your Body mám velice dobré zkušenosti, trenér je na vysoké odborné úrovni, během lekcí cvičence a provádění cviků neustále kontroluje a celková atmosféra je také velmi přátelská."

                                                                                                                        Mira

,,Já mohu z vlastní zkusenosti jen doporučit. Opravdu jsem vyzkoušela už hodně trenérů a tady své práci opravdu rozumí. V průběhu cvičení kontroluje správnost držení těla a provedení cviků. Je vidět, že ho práce opravdu baví. A k tomu je to i příjemné prostředí.."

                                                                                                                        Petra

 

skupinové lekce - pilates

Pilates je založeno na principu vědomého procítění veškerého pohybu. Jeho filozofie spočívá v tom, že několik málo cviků provedení správně a vědomě je mnohem účinnějších, než mnoho cviků provedených nedbale.

 

Vyrýsujte si svaly celého těla a pravidelným cvičením Pilates dosáhněte krásné štíhlé postavy.

Je to cvičení zaměřené na posílení svalů celého těla, a to zejména hlubokých břišních a zádových svalů i svalů pánevního dna. 

Při cvičení se aktivují hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami. Buduje se tak pevné a ploché bříško.

 hodina pilates bude probíhat každou neděli od 18 do 18:55 hod.

 v kulturním domě medlov

Cena 100 Kč jednotlivý vstup/ 90 Kč permanentka 10 vstupů

Jak se připravit na hodinu

Nejdříve bychom vás chtěli poprosit o rezervaci, můžete k tomu využít, jak online rezervaci přímo na našich stránkách, 

nebo zašlete SMS na tel. číslo 736 448 955.

Na hodinu budete potřebovat dále už jen pohodlné oblečení

a nadšení ze cvičení :)

Pilates je založeno na principu vědomého procítění veškerého pohybu. Jeho filozofie spočívá v tom, že několik málo cviků provedení správně a vědomě je mnohem účinnějších,...
Pilates Medlov
55 min
90 - 100,-

váš lektor - michal pavlačka

Diplomy a certifikace

2012 - Trenér tenisu III. třídy (Český tenisový svaz)

2014 - Insturktor lyžování (Středisko služeb školám)

2015 - Fitness trenér 

(FITNET  Paed.Dr Vladimíra Koloucha, Ph.D., MŠMT)

 2016 - Funkční Trénink (Fitness Institut) 

 

2016 - Diagnostika pohybového aparátu

(Fitness Institut - Mgr. Ondřej Smolka, Ph.D.)

 

2016 - Core Systém (MyFit studio – Mgr. Ivana Brádková)

 

2017 - OverBall Rehab (MyFit studio – Mgr. Ivana Brádková)

 

2017 - Cvičitel III. Třídy (ČOS)

 2017 - Cvičitel II. Třídy (ČOS)

  

2017 - Fascie v pohybu (MyFit studio – Mgr. Ivana Brádková)

 

2018 - Zdravotní tělesná výchova – specializace Body & Mind

(MyFit studio – Lenka Velínská, MŠMT)

 

2018 - Pohybová terapie pro skoliózu  (MyFit studio - Mgr. Ivana Brátková)

2018 - WS Total Body Workout  (MYFit studio - Roman Ondrášek)

osobní trénink

Osobní trenér se může stát neocenitelný pomocníkem při cestě k Vaší vysněné postavě. Chcete zhubnout nebo naopak přibrat na váze? Nebo Vám záleží na zdravotních aspektech cvičení? Trápí Vás bolesti zad či kloubů a špatné postavení těla? Jste stále unavení a nevíte si rady s Vaším jídelníčkem? Váš trenér by si měl poradit s každou z výše uvedených situací. Měl by dokonale znát anatomii těla, a také všechny zdravotní aspekty jednotlivých cviků. Pokud se budete řídit jeho radami, je velký předpoklad, že se Vám podaří dosáhnout Vašeho vysněného cíle, a to v mnohem kratší době. 

Osobní trenér neustále kontroluje správné provedení jednotlivých cviků a cvičení uzpůsobuje Vašim aktuálním potřebám. Při hodině se tedy nevystavujete riziku přetížení a zbytečného zatěžování takových částí těla, jakými mohou být například záda či klouby. Trenér cviky pečlivě vybírá, a to s maximální efektem ke stanovenému cíli.  

co vás na hodině čeká

Při první hodině s Vámi proberu Vaše cíle a motivaci ke cvičení, upřesníme si tréninkový plán a zhodnotíme Váš celkový zdravotní stav. Uděláme si společně vyšetření pohybového aparátu, které je velice důležité pro správné nastavení celkového plánu. Při vyšetření je možné zjistit skoliotické, kyfotické, lordotické zakřivení, náklon trupu, rotace či zakřivení pánve, zkrácení svalů a pod. Diagnóza mi tak umožní zjisti informace o nesprávném držení Vašeho těla, a pomůže mi tak lépe nastavit adekvátní cvičební plán. Celková jednotka je dlouhá 55 minut, a je nastavená přesně dle Vašeho aktuálního cíle s důrazem na správné provedení jednotlivých cviků.

Jako zkušený osobní trenér, začínám na svých hodinách s klienty nejdříve správnou technikou dýchání, která je základem nejen pro všechny druhy cvičení, ale také pro správnou funkčnost hlubokého stabilizačního systému. Zaměřuji se na přesnost provedení jednotlivých cviků s důrazem kladeným na posílení středu těla a ochablého svalstva.

ceník

390,-Kč / 60 minut

cvičení pro vaše děti v mš

Společně s Mateřskou školkou Medlov bychom vám chtěli nabídnut cvičení pro vaše nejmenší.  

V rámci zájmových kroužků v MŠ budete mít nově možnost přihlásit své děti na kroužek

Cvičení pro děti.

Vaše děti zaujmeme hravou formou a připravíme pro ně zábavný program, který je naučí všestranné pohybové aktivitě,  jež je základem jak pro vrcholový sport, tak i každodenní život. Děti se naučí cvičit s různými moderními pomůckami, získají základy gymnastiky, atletiky, kolektivních sportů, házení a mnohé další. Osvojí si základní koordinaci pohybů, která je nezbytnou součástí jejich zdravého vývoje. 

  • cvičení je vhodné pro děti ve věku 4 - 7 let

  • délka lekce 45 minut

  • maximálně 15 dětí ve skupině

  • cena 1600,- za pololetí (cca 18 lekcí za pololetí!)

  • 1. pololetí září - leden, 2. pololetí únor - červen

více informací a přihlášky naleznete ve vaší mš
 

Užijte si letní pobyt se cvičením

8.8. - 11.8.

Darujete si prodloužený víkend, při kterém věnujete lásku a péči sami sobě. Darujte si čas, čas aktivního odpočinku, čas na zklidnění vaší mysli, čas pro Vaše tělo. Zapomeňte na každodenní pracovní stres a užijte si víkend aktivně.

 

Kontaktujte mě

Move Your Body, Medlov 

info@moveyourbody.cz  |  Tel: 736 448 955

Pobočka v Brně

Botanická 53a, Brno-Královo Pole 602 00

www.moveyourbody.cz

e-mail: info@moveyourbody.cz

tel.: 739 577 176

  • Facebook
  • Instagram