Jak se vyznat v dietních radách

Tento e-book jsme napsali pro všechny ty, kteří se cítí ve světě jídla a dietních pravidel tak trochu ztraceni. Možná jste přečetli už řadu pouček o tom, co, kdy a jak máte jíst. Je tedy dost možné, že z toho máte hlavu pěkně zamotanou, stejně jako my před několika lety. Možná jste na toto téma přečetli i nějakou tu knihu, ale stále se v té změti všech možných informací nedokážete vyznat.

 

Je správné, abych snídal/a, nebo ne?

Mám se vážit každý den, abych měl/a vše pod kontrolou?

Můžu rychle zhubnout bez toho, aniž bych hned nabral/a zpět? Musím opravdu snídat, i když mi to nedělá dobře?

A když budu svačit, skutečně zhubnu?

Tohle jsou jedny ze základních otázek, které si pravděpodobně pokládalo mnoho z nás. A mnoho z nás na ně dodnes nenašlo tu správnou odpověď. Je totiž docela možné, že se často řídíme více radami druhých, než moudrem svého vlastního těla.   

Moc doporučuji přečíst tento eBook. Mám ráda lidský pravdivý přístup a originalitu a eBook tohle přesně splňuje. Vyznat se v dnešním světě co jíst, co nejíst, co je pravda, co není, zkrátka ve světe záplav informací, je docela problém. Člověk pak neví co vlastně funguje a co ne a ztrácí se. Aplikuje do života něco co mu není vlastní a co někdo někde řekl.

Než toho vyzkoušet mraky formou pokus omyl, tak si radši přečtěte tento eBook. Ušetříte spoustu času a dozvíte se informace, které nikde jinde nenajdete. 

 

Růžena Nekudová, propagátorka a tvůrkyně meditací, www.ruzenanekudova.cz

  • Facebook - Bílý kruh
Kontakt

Medlov 297, Medlov 664 66 

e-mail: info@moveyourbody.cz

tel.: 736 448 955